MÖBLER / Bord / Soffbord 12905038
nr 1290 5038
Soffbord
50/60-tal, teak. Bredd: 138. Djup: 66 cm. Höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:29:44
18 nov
Retro
Läs mer om Retro